Tagarchief: EK Atletiek

EK Atletiek 2018 Berlijn Programma Tijden Datum

EK Atletiek 2018 Berlijn Programma Tijden Datum. Van maandag 6 augustus 2018 tot en met zondag 12 augustus 2018 worden de Europese Kampioenschappen atletiek gehouden in Berlijn. Op deze pagina is het EK Atletiek 2018 programma te vinden met alle wedstrijden en tijden. 

EK Atletiek 2018 Berlijn Programma Tijden Datum Wedstrijden

Per dag is het EK Atletiek 2018 Programma op deze pagina te vinden. Uiteraard met de tijden waarop de wedstrijden starten en de Nederlandse deelnemers.


advertentie





EK Atletiek 2018 Berlijn Programma

Hieronder per dag het EK Atletiek 2018 Berlijn Programma met alle begintijden en de Nederlandse deelnemers.

Verdeling Medailles EK Atletiek 2018

  1. Verenigd Koninkrijk: G7 | Z6 | B5 = 17 medailles
  2. Polen: G7 | Z4 | B1 = 12 medailles
  3. Duitsland: G6 | Z7 | B4 = 17 medailles
  4. Spanje: G3 | Z2 | B4 = 9 medailles
  5. België: G3 | Z2 | B1 = 6 medailles
  6. Noorwegen: G3 | Z1 | B1 = 5 medailles
  7. Portugal: G2 | Z0 | B0 = 2 medailles
  8. Frankrijk: G2 | Z2 | B5 = 9 medailles
  9. Wit-Rusland: G2 | Z1 | B3 = 5 medailles
  10. Nederland: G1 | Z3 | B4 = 8 medailles
  11. Neutraal: G1 | Z3 | B2 = 6 medailles
  12. Turkije: G1 | Z2 | B2 = 5 medailles
  13. Zweden: G1 | Z2 | B1 = 4 medaille
  14. Oekraïne: G1 | Z2 | B2 = 5 medailles
    Griekenland: G1 | Z2 | B1 = 4 medailles
    Zwitserland
    : G1 | Z2 | B1 = 4 medailles
  15. Israël: G1 | Z0 | B0 = 1 medaille
    Kroatië: G1 | Z0 | B0 = 1 medaille
    Letland: G1 | Z0 | B0 = 1 medaille
  16. Tsjechië: G0 | Z2 | B1 = 3 medailles
  17. Azerbaidzjan: G0 | Z1 | B0 = 1 medaille
  18. Bulgarije: G0 | Z1 | B0 = 1 medaille
    Slowakije
    : G0 | Z1 | B0 = 1 medaille
  19. Italië: G0 | Z0 | B4 = 4 medailles
  20. Estland: G0 | Z0 | B1 = 1 medaille
    Hongarije: 
    G0 | Z0 | B1 = 1 medaille
    Ierland: G0 | Z0 | B1 = 1 medaille
    Litouwen: G0 | Z0 | B1 = 1 medaille
    Oostenrijk: G0 | Z0 | B1 = 1 medaille

EK Atletiek Zondag 12 augustus 2018 Medailles

Marathon Vrouwen Medailles
  1. Volha Mazuronak (Wit-Rusland) 2:26,25 (goud)
  2. Clémence Calvin (Frankrijk) 2:26,28 (zilver)
  3. Eva Vrabcova-Vyvltova (Tsjechië) 2:26,31 (brons)
Marathon Mannen Medailles
  1. Koen Naert (België) 2:09.54 (goud)
  2. Tadesse Abraham (Zwitserland) 2:11,24 (zilver)
  3. Yassine Rachik (Italië) 2:12,09 (brons)

Avondprogramma Zondag 12 augustus 2018

Polsstokhoogspringen mannen finale medailles
  1. Armand Duplantis (Zweden) 6,05 meter (goud)
  2. Timor Morgunov (Neutraal) 6,00 meter (zilver)
  3. Renaud Lavillenie (Frankrijk) 5,95 meter (brons
Kogelslingeren vrouwen finale medailles
  1. Anita Wlodarczyk (Polen) 78,94 meter (goud)
  2. Alexandra Tavernier (Frankrijk) 74,78 meter (zilver)
  3. Joanna Fiodorow (Polen) 74,00 meter (brons)
Hinkstapspringen mannen finale medailles
  1. Nelson Evora (Portugal) 17,10 meter (goud)
  2. Alexis Copello (Azerbaidzjan) 16,93 meter (zilver)
  3. Dimitrios Tsiamis (Griekenland) 16,78 meter (brons)
3000 meter steeple vrouwen finale medailles
  1. Gesa-Felicitas Krause (Duitsland) 9:19,80 (goud)
  2. Fabienne Schlumpf (Zwitserland) 9:22,29 (zilver)
  3. Karoline Bjerkeli Grøvdal (Noorwegen) 9:24,49 (brons)

1500 meter vrouwen finale medailles

  1. Laura Muir (Verenigd Koninkrijk) 4:02,32 (goud)
  2. Sofia Ennaoui (Polen) 4:03,09 (zilver)
  3. Laura Weightman (Verenigd Koninkrijk) 4:03,75 (brons)

5000 meter vrouwen finale medailles

  1. Sifan Hassan (Nederland) 14:46,12 (goud)
  2. Eilish McColgan (Verenigd Koningkrijk) 14:53,05 9zilver)
  3. Yasemin Can (Turkije) 14:57,63 (brons
4×100 meter vrouwen finale medailles
    1. Verenigd Koninkrijk (goud)
    2. Nederland (zilver)
    3. Duitsland (brons)
4×100 meter mannen finale medailles
    1. Verenigd Koninkrijk (goud)
    2. Turkije (zilver)
    3. Nederland (brons)

 


EK Atletiek Maandag 6 augustus 2018

Alleen kwalificatie wedstrijden

Kogelslingeren mannen kwalificatie (Groep A)
  • Aanvang: 16.05 uur
100 meter mannen 1e ronde
  • Aanvang: 16.30 uur
  • Nederlandse deelnemers:
    • Christopher Garia > halve finale
    • Joris van Gool – uitgeschakeld
    • Churandy Martina > halve finale
    • Hensley Paulina > halve finale
Verspringen mannen kwalificatie
  • Aanvang: 16.35 uur
400 meter horden mannen 1e ronde
  • Aanvang: 17.05 uur
  • Nederlandse deelnemer:
    • Nick Smidt – uitgeschakeld (50,96)
Kogelslingeren mannen kwalificatie (Groep B)
  • Aanvang: 17.30 uur
  • Nederlandse deelnemer:
    • Denzel Comenentia – uitgeschakeld
Kogelstoten mannen kwalificatie (Groep A)
  • Aanvang: 17.35 uur
  • Bijzonderheden: niet in het stadion
100 meter vrouwen 1e ronde
  • Aanvang: 14.45 uur
  • Nederlandse atleten:
    • Marije van Hunenstijn > halve finale
    • Jamile Samuel > halve finale
    • Dafne Schippers > halve finale
    • Naomi Sedney > halve finale

EK Atletiek Dinsdag 7 augustus 2018 Medailles

50 kilometer snelwandelen mannen finale

Uitslag en Medailles:

  1. Maryan Zakalnytskyy (Oekraïne) 3:46.32 (goud)
  2. Matej Tóth (Slowakije) 3:47.27 (zilver)
  3. Dzmitry Dziubin (Wit-Rusland) 3:47.59 (brons)
  4. Håvard Haukenes (Noorwegen) 3:48.35
  5. Carl Dohmann (Duitsland) 3:50.27
  6. Rafal Augustyn (Polen) 3:51.37
  7. Rafal Sikora (Polen) 3:52.56
  8. Nathaniel Seiler (Duitsland) 3:54.08
50 kilometer snelwandelen vrouwen finale

Uitslag en Medailles:

  1. Inês Henriques (Portugal) 4:09.21 (goud)
  2. Alina Tsviliy (Oekraïne) 4:12.44 (zilver)
  3. Júlia Takács (Spanje) 4:15.22 (brons)
  4. Khrystyna Yudkina (Oekraïne) 4:20.46
  5. Vasylyna Vitovshchyk (Oekraïne) 4:23.15
  6. Mária Czaková (Slowakije) 4:24.59
  7. Ainhoa Pinedo (Spanje) 4:27.03
  8. Mar Juárez (Spanje) 4:28.58
Kogelslingeren mannen finale

Uitslag en Medailles:

  1. Wojciech Nowicki (Polen) 80,12 meter (goud)
  2. Pawel Fajdek (Polen) 78,69 meter (zilver)
  3. Bence Balázs (Hongarije) 77,36 meter (brons)
  4. Pavel Bareisha (Wit-Rusland) 77,02 meter
  5. Eivind Henriksen (Noorwegen) 76,84 meter (Noors record)
  6. Ivan Tikhon (Wit-Rusland) 75,79 meter
  7. Hlib Piskunov (Oekraïne) 74,62 meter
  8. Serghei Marghiev (Moldavië) 74,47 meter
Kogelstoten mannen finale

Uitslag en Medailles:

  1. Michal Haratyk (Polen) 21,72 meter (goud)
  2. Konrad Bukowiecki (Polen) 21,66 meter (zilver)
  3. David Storl (Duitsland) 21,41 meter (brons)
  4. Tomáš Staněk (Tsjechië) 21,16 meter
  5. Aleksandt Lesnov (Neutraal) 21,04 meter
  6. Bob Bertemes (Luxemburg) 21,00 meter
  7. Stipe Žunić (Kroatië) 20,73 meter
  8. Maksim Afonin (Neutraal) 20,68 meter

100 meter vrouwen finale

Uitslag en Medailles:

  1. Dinah Asher-Smith (Verenigd Koninkrijk) 10,85 (goud)
  2. Gina Lückenkemper (duitsland) 10,98 (zilver)
  3. Dafne Schipper (Nederland) 10,99 (brons)
  4. Mujingi Kambundi (Zwitserland) 11,05
  5. Jamile Samuel (Nederland) 11,14
  6. Imani Lansiquot (Verenigd Koninkrijk) 11,14
  7. Carolle Zahi (Frankrijk) 11,20
  8. Orlann Ombissa-Dzangue (Frankrijk) 11,29

100 meter Mannen finale

Uitslag en Medailles:

  1. Zharnel Hughes (Verenigd Koninkrijk) 9,95 (goud)
  2. Reece Prescod (Verenigd Koninkrijk 9,96 (zilver)
  3. Jak Ali Harvey (Turkije) 10.01 (brons)
  4. Chijundu Ujah (Verenigd Koninkrijk) 10,06
  5. Filippo Tortu (Italië) 10,08
  6. Churandy Martina (Nederland) 10,14
  7. Emre Zafer Barnes (Turkije) 10,29
  8. Jimmy Vicaut (Frankrijk) niet gestart
10 kilometer mannen finale

Uitslag en Medailles:

  1. Morhad Amdouni (Frankrijk) 28:11,22 (goud)
  2. Bashir Abdi (België) 28:11,76 (zilver)
  3. Yemaneberhan Crippa (Italië) 28:12,15 (brons)
  4. Adel Mechaal (Spanje) 28: 13,78
  5. Andy Vernon (Verenigd Koninkrijk) 28:16,90
  6. Soufiane Bouchiki (België) 28:19,04
  7. Julien Wanders (Zwitserland) 28:22,02
  8. Florian Carvalho (Frankrijk) 28:29,78
Tienkamp mannen 100 meter
  • Aanvang: 09.30 uur
  • Nederlandse deelnemers:
    • Pieter Braun
    • Eelco Sintnicolaas > uitgevallen
Discuswerpen mannen kwalificatie (Groep A)
  • Aanvang: 09.40 uur
400 meter horden vrouwen 1e Ronde
  • Aanvang: 10.00 uur
  • Nederlandse deelnemer:
    • Anna Sjoukje Runia > uitgeschakeld (57,76)
Kogelstoten vrouwen kwalificatie
  • Aanvang: 10.10 uur
  • Nederlandse deelnemer:
    • Melissa Boekelman > uitgeschakeld (16.90 meter)
Tienkamp mannen verspringen
  • Aanvang: 10.30 uur
  • Nederlandse deelnemers:
    • Pieter Braun
    • Eelco Sintnicolaas
400 meter mannen 1e ronde
  • Aanvang: 10.35 uur
  • Nederlandse deelnemer:
    • Liemarvin Bonevacia
800 meter vrouwen 1e ronde
  • Aanvang: 11.05 uur
  • Nederlandse deelnemer:
    • Sanne Wolters-Verstegen > uitgeschakeld (2:02,72)
Discuswerpen mannen kwalificatie (Groep B)
  • Aanvang: 11.10 uur
  • Nederlandse deelnemer:
    • Erik Cadée > uitgeschakeld (57,87 meter)
3000 meter steeplechase mannen 1e ronde
  • Aanvang; 11.40 uur
  • Nederlandse deelnemer:
    • Noah Schutte > uitgeschakeld (8:45,81)
Tienkamp mannen kogelstoten
  • Aanvang: 11.50 uur
  • Nederlandse deelnemers:
    • Pieter Braun
    • Eelco Sintnicolaas

Avondprogramma Dinsdag 7 augustus 2018

Tienkamp mannen hoogspringen
  • Aanvang: 18.30 uur
  • Nederlandse deelnemers:
    • Pieter Braun
    • Eelco Sintnicolaas
100 meter vrouwen halve finales
  • Aanvang: 19.05 uur
  • Nederlandse deelnemers:
    • Marije van Hunenstijn
      2e halve finale, baan 2 > uitgeschakeld
    • Jamile Samuel
      3e halve finale. baan 6 > finale
    • Dafne Schippers
      3e halve finale, baan 3 > finale
    • Naomi Sedney 
      1e halve finale, baan 7 > uitgeschakeld
Polsstokhoogspringen vrouwen kwalificatie
  • Aanvang: 19.05 uur
  • Nederlandse deelnemer:
    • Femke Pluim > uitgeschakeld
100 meter mannen halve finales
  • Aanvang: 19.30 uur
  • Nederlandse deelnemers:
    • Christopher Garia
      3e halve finale, baan 1 > uitgeschakeld
    • Churandy Martina
      1e halve finale, baan 8 > finale
    • Hensley Paulina
      2e halve finale, baan 1 > uitgeschakeld
400 meter horden mannen halve finales
  • Aanvang: 19.55 uur
Kogelstoten mannen finale
  • Aanvang: 20.33 uur
Tienkamp mannen 400 meter
  • Aanvang; 21.00 uur
  • Nederlandse deelnemers:
    • Pieter Braun
    • Eelco Sintnicolaas > uigevallen
100 meter vrouwen finale
  • Aanvang: 21.30 uur
  • Nederlandse deelnemers:
    • Jamile Samuel
      baan 7
    • Dafne Schippers
      baan 3

Uitslag en Medailles:

100 meter mannen finale
  • Aanvang: 21.50 uur
  • Nederlandse deellnemer:
    • Churandy Martina
      baan 2

Medailles Woensdag 8 augustus 2018 Medailles

10 kilometer vrouwen finale Uitslag

  1. Lonah Salpeter (Israël) 31:43,29 (goud)
  2. Susan Krumins (Nederland) 31:52,55 (zilver)
  3. Meraf Bahta (Zweden) 32:19,34 (brons)
  4. Alina Reh (Duitsland) 32:28,48
  5. Yasemin Can (Turkije) 32:34,34
  6. Alice Wright (Verenigd Koninkrijk) 32:36,45
  7. Charlotta Fougberg (Zweden) 32:43,04
  8. Sviatlana Kudzalich (Wit-Rusland)

Kogelstoten Vrouwen finale Uitslag

  1. Paulina Guba (Polen) 19,33 meter (goud)
  2. Christina Schwanitz (Duitsland) 19,19 meter (zilver)
  3. Aliona Dubitskaya (Wit-Rusland) 18,81 meter
  4. Klaudia Kardasz (Polen) 18,48 meter
  5. Sara Gambetta (Duitsland) 18,13 meter
  6. Radoslava Mavrodieva (Bulgarije) 18,03 meter
  7. Sophie McKinna (Verenigd Koninkrijk) 17,69 meter
  8. Viktorya Kolb (Wit-Rusland) 17,50 meter

Verspringen mannen finale Uitslag

  1. Miltiadis Tentoglou (Griekenland) 8,25 meter (goud)
  2. Fabian Heinle (Duitsland) 8,13 meter (zilver)
  3. Serhii Nykyforov (Oekraïne) 8,13 meter (brons)
  4. Tomas Jaszczuk (Polen) 8,08 meter
  5. Tobias Nilsson Montler (Zweden) 8,02 meter
  6. Izmir Smajlaj (Albanië) 7,99 meter
  7. Dan Bramble (Verenigd Koninkrijk) 7,90 meter
  8. Michel Tornéus (Zweden) 7,86 meter

Discuswerpen mannen finale Uitslag

  1. Andrus Gudzius (Letland) 68,45 meter (goud)
  2. Daniel Ståhl (Zweden) 68,23 meter (zilver)
  3. Lukas Weißhaidinger (Oostenrijk) 65,14 meter (brons)
  4. Simon Pettersson (Zweden) 64,55 meter
  5. Gerd Kanter (Estland) 64,34 meter
  6. Robert Harting (Duitsland) 64,33 meter
  7. Alin Alexandru Firfirica (Roemenië) 63,73 meter
  8. Apostolos Parellis (Cyprus) 63,62 meter

Tienkamp mannen Uitslag

  1. Arthur Abele (Duitsland) 8431 punten (goud)
  2. Ilya Shkurenyov (Neutraal) 8321 punten (zilver)
  3. Vitali Zhuk (Wit-Rusland) 8290 punten (brons)

EK Atletiek Woensdag 8 augustus 2018 Ochtend

Tienkamp mannen 110 meter horden
  • Aanvang: 09.35 uur
  • Nederlandse deelnemers:
    • Pieter Braun
100 meter horden vrouwen series
  • Aanvang; 10.10 uur
  • Nederlandse deelnemers:
    • Eefje Boons > halve finales
    • Nadine Visser > halve finales
Tienkamp mannen discuswerpen Groep A
  • Aanvang: 10.20 uur
  • Nederlandse deelnemers:
    • Pieter Braun
    • Eelco Sintnicolaas
200 meter mannen series
  • Aanvang: 10.50 uur
  • Nederlandse deelnemers:
    • Solomon Bockarie > halve finales
    • Taymir Burnet > halve finales
    • Churandy Martina > halve finales
Hink-stap-sprong vrouwen kwalificatie
  • Aanvang: 11.05 uur
400 meter vrouwen series
  • Aanvang: 11.30 uur
  • Nederlandse deelnemers:
    • Madiea Ghafoor
    • Nicky van Leuveren
    • Laura de Witte > uitgeschakeld
    • Lisanne de Witte
Tienkamp mannen discuswerpen Groep B
  • Aanvang: 11.40 uur
  • Nederlandse deelnemers:
    • Pieter Braun
Tienkamp mannen polsstokhoogspringen Groep A
  • Aanvang: 12.00 uur
  • Nederlandse deelnemers:
    • Pieter Braun
1500 meter mannen series
  • Aanvang: 12.05 uur
Speerwerpen mannen kwalificatie Groep A
  • Aanvang: 13.00 uur
Tienkamp mannen polsstokhoogspringen Groep B
  • Aanvang: 13.15 uur
  • Nederlandse deelnemers:
    • Pieter Braun
Speerwerpen mannen kwalificatie Groep B
  • Aanvang: 14.25 uur

Avondprogramma Woensdag 8 augustus 2018

Tienkamp mannen speerwerpen Groep A
  • Aanvang: 17.50 uur
  • Nederlandse deelnemers:
    • Pieter Braun
    • Eelco Sintnicolaas
Hoogspringen vrouwen kwalificatie
  • Aanvang: 18.25 uur
Tienkamp mannen speerwerpen Groep B
  • Aanvang: 19.00 uur
  • Nederlandse deelnemers:
    • Pieter Braun
    • Eelco Sintnicolaas

400 meter vrouwen halve finales

  • Aanvang: 19.10 uur
400 meter mannen halve finales
  • Aanvang: 19.35 uur
  • Nederlandse deelnemer:
    • Liemarvin Bonevacia > uitgeschakeld
Verspringen mannen finale
  • Aanvang: 19.45 uur

Uitslag en Medailles:

800 meter vrouwen halve finales

  • Aanvang: 20.00 uur
Kogelstoten vrouwen finale
  • Aanvang: 20.15 uur

Uitslag en Medailles:

200 meter mannen halve finales
  • Aanvang: 20.20 uur
  • Nederlandse deelnemers:
    • Solomon Bockarie > finale
    • Taymir Burnet > uitgeschakeld
    • Churandy Martina > uitgeschakeld
Discuswerpen mannen finale
  • Aanvang: 20.25 uur
10 kilometer vrouwen finale
  • Aanvang: 20.45 uur
  • Nederlandse deelnemer:
    • Susan Krumins 2e plaats (zilver)
Mannen tienkamp 1500 meter finale onderdeel
  • Aanvang: 21.35 uur
  • Nederlandse deelnemers:
    • Pieter Braun

EK Atletiek Donderdag 9 augustus 2018 Medailles

400 meter horden mannen finale medailles
  1. Karsten Warholm (Noorwegen) 47,64 (goud)
  2. Yasmani Copello (Turkije) 47,81 (zilver)
  3. Thomas Barr (Ierland) 48,31 (brons)
  4. Ludvy Vaillant (Frankrijk) 48,42
  5. Patryk Dobek (Polen) 48,59
  6. Rasmus Mägi (Estland) 48,75
  7. Sergio Fernández (Spanje) 48,98
  8. Timofey Chalyy (Neutraal) 49,41
200 meter mannen finale medailles
  1. Ramil Guliyev (Turkije) 19,76 (goud)
  2. Nethaneel Mitchell-Blake (Verenigd-Koninkrijk) 20,04 (zilver)
  3. Alex Wilson (Zwitserland) 20,04 (brons)
  4. Bruno Hortelano (Spanje) 20,05
  5. Adam Gemili (Verenigd Koninkrijk) 20,10
  6. Esosa Desalu (Italië)
  7. Leon Reid (Ierland) 20,37
  8. Solomon Bockarie (Nederland) 20,39

Polsstokhoogspringen vrouwen finale medailles

  1. Ekateríni Stefanídi (Griekenland) (goud)
  2. Nikoleta Kiriakopolou (Griekenland) (zilver
  3. Holly Bradsaw (Verenigd Koninkrijk) (brons)

3000 meter steeple finale medailles

  • Mahidiene Mekhissi-Benabbad (Frankrijk) 8:31,66 (goud)
  • Fernando Carro (Spanje) 8:34,16 (zilver)
  • Yohannes Chiappinelli (Italië) 8:35,81 (brons)

Speerwerpen mannen finale medailles

  1. Thomas Röhler (Duitsland) 89,47 meter (goud)
  2. Andreas Hoffmann (Duitsland) 87,60 meter (zilver)
  3. Magnus Kirt (Estland) 85,96 meter (brons)
  4. Marcin Krikowski (Polen) 84,55 meter
  5. Johannes Vetter (Duitsland) 83,27 meter
  6. Antti Ruuskanen (Finland) 81,70 meter
  7. Andrian Mardare (Roemenië) 81,54 meter
  8. Jakub Vadlejch (Tsjechië) 80,64 meter

100 meter vrouwen finale medailles

  1. Elvira Herman (Wit-Rusland) 12,67 (goud)
  2. Pamela Dutkiewicz (Duitsland) 12,72 (zilver)
  3. Cindy Roleder (Duitsland) 12,77 (brons)
  4. Nadine Visser (Nederland) 12,88
  5. Ricarda Lobe (Duitsland) 13,00
  6. Karolina Kolezcek (Polen) 13,14

EK Atletiek Donderdag 9 augustus 2018 Ochtend

Discuswerpen vrouwen kwalificatie groep A
  • Aanvang: 09.30 uur
  • Kwalificatie eis: 58,50 meter
  • Nederlandse deelnemers:
    • Jorinde van Klinken > uitgeschakeld
    • Corinne Nugter > uigeschakeld
Vrouwen meerkamp 100 meter
  • Aanvang: 10.00 uur
  • Nederlandse deelnemers:
    • Anouk Vetter
Verspringen vrouwen kwalificatie
  • Aanvang: 10.30 uur
  • Kwalificatie eis: 6,60 meter
Vrouwen meerkamp hoogspringen
  • Aanvang: 10.50 uur
  • Nederlandse deelnemers:
    • Anouk Vetter
110 meter horden eerste ronde
  • Aanvang: 10.55
  • Nederlandse deelnemer:
    • Koen Smet > halve finales
Discuswerpen vrouwen kwalificatie groep B
  • Aanvang: 11.00 uur
  • Kwalificatie eis: 58,50 meter
800 meter mannen eerste ronde
  • Aanvang: 11.30 uur
Speerwerpen vrouwen kwalificatie groep A
  • Aanvang: 12.30 uur
Speerwerpen vrouwen kwalificatie groep B
  • Aanvang: 14.00 uur

Avondprogramma Donderdag 9 augustus 2018

Polsstokhoogspringen vrouwen finale
  • Aanvang: 19.15
Vrouwen meerkamp kogelstoren
  • Aanvang: 19.20 uur
  • Nederlandse deelnemers:
    • Anouk Vetter
100 meter horden vrouwen halve finales
  • Aanvang: 19.25 uur
  • Nederlandse deelnemers;
    • Eefje Boons > uitgschakeld
    • Nadine Visser > finale
Hoogspringen mannen kwalificatie
  • Aanvang: 19.45 uur
  • Nederlandse deelnemer:
    • Douwe Amels > finale
400 meter vrouwen halve finales
  • Aanvang: 19.50 uur
  • Nederlandse deelnemers:
    • Madiea Ghafoor > finale
    • Lisanne de Witte > finale
400 meter horden finale mannen
  • Aanvang: 20.15 uur
Speerwerpen mannen finale
  • Aanvang: 20.22 uur
Vrouwen meerkamp 200 meter
  • Aanvang: 20.30 uur
  • Nederlandse deelnemers:
    • Anouk Vetter
200 meter mannen finale
  • Aanvang: 21.00 uur
3000 meter steeple mannen finale
  • Aanvang: 21.20 uur
100 meter horden vrouwen finale
  • Aanvang: 21.50 uur

EK Atletiek Vrijdag 10 augustus 2018 Medailles

Hoogspringen vrouwen finale medailles
  1. Marya Lasitskene (Neutraal) 2.00 (goud)
  2. Mirela Demireva (Bulgarije) 2.00 (zilver)
  3. Marie-Laurence Jungfleisch (Duitsland) 1,96 meter (brons)
Hinkstapspringen vrouwen finale medailles
  1. Paraskevi Papahristou (Griekenland) 14,60 meter (goud)
  2. Kristin Gierisch (Duitsland) 14,45 meter (zilver)
  3. Ana Peleteiro (Spanje) 14,44 meter (brons)
Meerkamp vrouwen medailles
  1. Nafissatou Thiam (België) goud
  2. Katarina Johnson-Thompson (Verenigd Koninkrijk) zilver
  3. Carolin Schafer (Duitsland) brons
Speerwerpen vrouwen finale medailles
  1. Christin Hussong (Duitsland) 67,90 meter (goud)
  2. Nikola Orgodnikova (Tsjechië) 61,85 meter (zilver)
  3. Liveta Jasiunaite (Litouwen) 61,59 meter (brons)
400 meter horden vrouwen finale medailles
  1. Lea Sprunger (Zwitserland) 54.33 (goud)
  2. Anna Ryzhykova (Oekraïne) 54,51 (zilver)
  3. Meghan Beesley (Verenigd Koninkrijk) 55.31 (brons)
400 meter mannen finale medailles
  1. Matthew Hudson-Smith (Verenigd-Koninkrijk) 44.78 (goud)
  2. Kevin Borlée (België) 45.13 (zilver)
  3. Jonathan Borlée (België) 45.19 (brons)
800 meter vrouwen finale medailles
  1. Nataliya Pryshchepa (Oekraïne) 2:00,38 (goud)
  2. Renelle Lamote (Frankrijk) 2:00,62 (zilver)
  3. Olha Lyakhova (Oekraïne) 2:00,79 (brons)
110 meter horden mannen finale medailles
  1. Pascal Martinot-Lagarde (Frankrijk) 13,17 (goud)
  2. Sergey Shubenkov (Neutraal) 13.17 (zilver)
  3. Orlando Ortega (Spanje) 13.34 (brons)
1500 meter mannen finale medailles
  1. Jakob Ingebrigtsen (Noorwegen) 3:38,10 (goud)
  2. Marcin Lewandowski (Polen) 3:38,14 (zilver)
  3. Jake Wightman (Verenigd Koninkrijk) 3:38:25 (brons)

EK Atletiek Vrijdag 10 augustus 2018 Ochtend

Kogelslingeren vrouwen kwalificatie groep A
  • Aanvang: 10.00 uur
Vrouwen meerkamp verspringen
  • Aanvang: 10.50 uur
  • Nederlandse deelnemers:
    • Anouk Vetter
Polsstokhoogspringen mannen kwalificatie
  • Aanvang: 11.15 uur
  • Nederlandse deelnemers:
    • Rutger Koppelaar > uitgeschakeld
200 meter vrouwen eerste ronde
  • Aanvang: 11.25 uur
  • Nederlandse deelnemers:
    • Jamile Samuel > halve finales
    • Dafne Schippers > halve finales
Kogelslingeren vrouwen kwalificatie groep B
  • Aanvang: 11.30 uur
1500 meter vrouwen eerste ronde
  • Aanvang: 12.00 uur
  • Nederlandse deelnemers:
    • Sifan Hassan > finale
    • Maureen Koster > finale
3000 meter steeple vrouwen eerste ronde
  • Aanvang: 12.25 uur
  • Nederlandse deelnemer:
    • Irene van der Reijken > uitgeschakeld
Hinkstapspringen mannen kwalificatie
  • Aanvang: 12.40 uur
Meerkamp vrouwen speerwerpen groep A
  • Aanvang: 12.50
  • Nederlandse deelnemers:
    • Anouk Vetter
4×400 meter mannen eerste ronde
  • Aanvang: 13.05 uur
  • Nederlandse deelnemers:
    • Nederlands team > uigeschakeld
4×400 meter vrouwen eerste ronde
  • Aanvang: 13.40 uur
Meerkamp vrouwen speerwerpen groep B
  • Aanvang: 14.05
  • Nederlandse deelnemers:
    • Anouk Vetter

Avondprogramma Vrijdag 10 augustus 2018

110 meter horden mannen halve finales
  • Aanvang: 19.10 uur
  • Nederlandse deelnemer:
    • Koen Smet > uitgeschakeld
Hoogspringen vrouwen finale
  • Aanvang: 19.20 uur
800 meter mannen halve finales
  • Aanvang: 19.35 uur
200 meter vrouwen halve finales
  • Aanvang: 19.55 uur
  • Nederlandse deelnemers:
    • Jamile Samuel > finale
    • Dafne Schippers > finale
Hinkstapspringen vrouwen finale
  • Aanvang: 20.10 uur
Meerkamp vrouwen 800 meter
  • Aanvang: 20.20 uur
  • Nederlandse deelnemers:
    • Anouk Vetter
Speerwerpen vrouwen finale
  • Aanvang: 20.25 uur
400 meter horden vrouwen finale
  • Aanvang: 20.50 uur
400 meter mannen finale
  • Aanvang; 21.05 uur
800 meter vrouwen finale
  • Aanvang: 21.20 uur
110 meter horden mannen finale
  • Aanvang: 21.35 uur
1500 meter mannen finale
  • Aanvang: 21.50 uur

EK Atletiek Zaterdag 11 augustus 2018 Medailles

20 kilometer snelwandelen mannen finale medailles
  1. Alvaro Martin (Spanje) 1:20,42 (goud)
  2. Diego Garcia Carrera (spanje) 1:20,48 (zilver)
  3. Vasily Mizinov (Netraal) 1:50,50  (brons)
20 kilometer snelwandelen vrouwen finale medailles
  1. Maria Perez (Spanje) 1:26,36 (goud)
  2. Anezka Drahotova (Tsjechië) 1:27,03 (zilver)
  3. Antonella Palmisano (Italië) 1:27,30 (brons)
400 meter vrouwen finale medailles
  1. Justyna Swiety-Ersetic (Polen) 50,41 (goud)
  2. Maria Belibasaki (Griekenland) 50,45 (zilver)
  3. Lisanne de Witte (Nederland 50,77 (brons)
200 meter vrouwen finale medailles
  1. Dina Asher-Smith (Verenigd Koninkrijk) 21,89 (goud)
  2. Dafne Schippers (Nederland) 22,14 (zilver)
  3. Jamile Samuel (Nederland) 22,37 (brons)
800 meter mannen finale medailles
  1. Adam Ksczot (Polen) 1:44,59 (goud)
  2. Andreas Kramer (Zweden) 1:45,03 (zilver)
  3. Pierre-Ambroise Bosse (Frankrijk) 1:45,30 (brons)
5000 meter mannen finale medailles
  • Jakob Ingebrigtsen (Noorwegen) 13:17,06 (goud)
  • Henrik Ingebrigtsen (Noorwegen) 13:18,75 (zilver)
  • Morhad Amdouni (Frankrijk) 13:19,14 (brons)
Hoogspringen mannen finale medailles
  1. Mateusz Przybylko (Duitsland) 2,35 meter (goud)
  2. Maksim Nedasekau (Wit-Rusland) 2,33 meter (zilver)
  3. Ilya Ivanyuk (Neutraal) 2,31 (brons)
Vrouwen verspringen finale medailles
  1. Malaika Mihambo (Duitsland) 6,75 meter (goud)
  2. Maryna Bekh (Oekraïne) 6,73 meter (zilver)
  3. Shara Proctor (Verenigd Koninkrijk) 6,70 meter (zilver)
Vrouwen discuswerpen finale medailles
  1. Sandra Perković (Kroatië) 67,62 meter (goud)
  2. Nadine Müller (Duitsland) 63,00 meter (zilver)
  3. Shanice Craft (Duitsland) 62,46 (brons)
4×400 meter mannen finale medailles
  1. België (goud)
  2. Verenigd Koninkrijk (zilver)
  3. Spanje (brons)
4×400 meter vrouwen finale medailles
  1. Polen (goud)
  2. Frankrijk (zilver)
  3. Verenigd Koninkrijk (brons)

EK Atletiek Zaterdag 11 augustus 2018

20 kilometer snelwandelen vrouwen finale
  • Aanvang: 09.05 uur
20 kilometer snelwandelen mannen finale
  • Aanvang: 10.05 uur

Avondprogramma Zaterdag 11 augustus 2018

Hoogspringen mannen finale
  • Aanvang: 20.00 uur
  • Nederlandse deelnemer:
    • Douwe Amels > 8e plaats
400 meter vrouwen finale
  • Aanvang: 20.05 uur
  • Nederlandse deeknemers:
    • Madiea Ghafoor > finale
    • Lisanne de Witte > finale
Discuswerpen vrouwen finale
  • Aanvang: 20.25 uur
800 meter mannen finale
  • Aanvang: 20.35 uur
200 meter vrouwen finale
  • Aanvang: 20.50 uur
  • Nederlandse deelnemers:
    • Jamile Samuel > 3e plaats (brons)
    • Dafne Schippers > 2e plaats (zilver)
5000 meter mannen finale
  • Aanvang: 21.00 uur
  • Nederlandse deelnemer:
    • Benjamin de Haan > 20e plaats
4×400 meter mannen finale
  • Aanvang: 21.30 uur
4×400 meter vrouwen finale
  • Aanvang: 21.50 uur

EK Atletiek Zondag 12 augustus 2018

Marathon vrouwen finale
  • Aanvang: 09.05 uur
  • Nederlandse deelnemers:
    • Andrea Deelstra
    • Ruth van der Meijden
Marathon mannen finale
  • Aanvang: 10.00 uur
  • Nederlandse deelnemers:
    • Abdi Nageeye

advertentie





Bijpassende Informatie